05.04.2011 - Liuba
Давайте накаутувати правдою
Корисна цензура
Я «за» гуманну цензуру: проти насилля та еротики в денний час на центральних каналах.
У мене були випадки, коли мій 4-х річний син сам переключив на один з центральних каналів, а там дядя лиже сисі тьоті ( це було о 12-тій годині дня в вихідний день ). Але набагато гірше було, коли дитина випадково побачила по телебаченню, як дівчина в ванній різала собі вени. У дитини був шок та істерика.
Не хочу більше таких ситуацій. Точка.

Цензура як результат страху
Як Ви перевіряете чи гідне рішення Ви обрали? Для мене рецепт простий - треба запитати себе ,чи зможу я всім чесно розповісти, про свій вчинок і розказати, чому я саме так вчинила. Саме в цей момент розумієш, як робити правильно, а як - ні. Коли хочеш, щоб ніхто про це не довідався – значить це суперечить цінностям інших.
Давайте, тепер проведемо цей тест в масштабах держави. Логіка проста: чим більше речей приховують, тим більше противорічь з думкою народу існує. Отож, яка зараз ситуація в країні?

Загартовуймо імунітет
Та чи працює цензура, так як хотіли б ті, хто смикає за ниточки ЗМІ? Чи віримо ми всьому, що пишуть в газетах та показують на національних каналах? Я не вірю. Я думаю, що в багатьох із нас вже утворився стійкий імунітет на брехню.
Мені не потрібно читати всю статтю про «не викрадення» журналіста, я фільтрую і розумію тільки одне – ще одного вбито. Я рідко читаю коментарі читачів до електронних ЗМІ, бо й там постійно намагаються промити мізки проплачені тролі. Замість національних каналів, читаю Twitter та ЖЖ тих, кому довіряю і т.д. Мені не потрібні офіціні заяви влади чи опозиції, щоб зрозуміти, що пенсій моїх батьків не вистачає на ліки, та що мої однолітки масово втікають за кордон.

Що далі
Я розумію, що люди, які звикли робити зло і підлість (моральну, соціальну,політичну, економічну ) рідко змінюються у ліпший бік. Так, дива трапляються інколи, але це скоріше виключення ніж правило.
Логічно, що поки народ хоч трохи бояться, від нас будуть приховувати брудні справи. Куди страшніше буде, коли перестануть.
Але я відмовляюсь вірити, що в Україні не має людей, які здатні дати відсіч брехні правдою. Це може зробити кожен з нас. Не потрібно пафосних маніфестів – почнімо з себе. Давайте накаутувати: говорити правду.
КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР
ВАШЕ ІМ'Я
ТЕКСТ КОМЕНТАРЯ
ДОДАТИ
© 2011 "Новий громадянин"
УВІЙТИ    Ще не зареєстровані?  Реєстрація


УВІЙТИ