Сергій Жадан побореться з цензурою
24 березня, 2011


На початку квітня Сергій Жадан вирушає в Донбас-тур. У рамках туру поет, прозаїк, публіцист і перекладач презентує свій новий роман «Ворошиловград» та візьме участь у громадській дискусії щодо небезпеки встановлення цензури в Україні.


Тур Сергія Жадана має благодійний характер, письменник приєднався до Громадської кампанії проти встановлення цензури в Україні. Його виступи будуть проходити на підтримку цієї ініціативи. «Закон про захист суспільної моралі в будь-який момент може стати дієвим репресивним механізмом», - таку думку Сергій Жадан висловив у інтерв'ю сайту AMORAL.ORG.UA.

Організатором туру є правозахисний центр «Поступ» за підтримки Інституту відкритого суспільства (Open Society Institute). Партнери Донбас-туру: інтернет-портал новин культури «Тиск світла» , літературне угруповання «СТАН», Міжнародний конкурс СТОП ЦЕЗУРІ!.


Заплановані виступи в університетах і нічних клубах, театрах і будинках культури, на автострадах і заправках. Кульмінацією туру має стати виступ на занедбаному аеродромі в Луганську.


За матеріалами прес-служби правозахисного центру «Поступ»

© 2011 "Новий громадянин"
УВІЙТИ    Ще не зареєстровані?  Реєстрація


УВІЙТИ