Головного редактора Kyiv Post звільнили за «гостре» інтерв'ю з Присяжнюком. Редакція страйкує
15 квітня, 2011

Головного редактора газети Kyiv Post Браяна Боннера звільнили. Таке рішення сьогодні прийняв і оголосив редакції видавець газети Мохаммад Захур. Причина звільнення - відмова зняти з публікації інтерв'ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком.

Як повідомила «Телекритику» заступник головного редактора Kyiv Post Катерина Горчинська, редакція газети починає страйк з вимогою відновити Боннера на його посаді. «Ми продовжимо писати та редагувати наші статті, але жодної новини чи номера газети випускати не будемо», - зауважила вона.

«Kyiv Post протестує проти втручання в незалежну діяльність редакції. Таким втручанням ми вважаємо рішення видавця Мухаммада Захура звільнити головного редактора Браяна Боннера через відмову зняти з публікації інтерв'ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком», - зазначається у повідомленні редакції.

Пізніше редакція розішле коментар Захура, який він надав під час розмови  з колективом, та більш детальну інформацію. Розмова  відбулася телефоном 15 квітня.

Керівник медіапроектів корпорації ISTIL, директор газети Kyiv Post Джеймс Філліпофф на прохання ТК прокоментувати ситуацію відповів, що готується відповідний прес-реліз.

Нагадаємо, у липні 2009 року бізнесмен Мохаммад Захур, власник телепродакшену «Істіл Студіос», придбав у видавництва KP Media англомовну газету Kyiv Post.

«Телекритика»

© 2011 "Новий громадянин"
УВІЙТИ    Ще не зареєстровані?  Реєстрація


УВІЙТИ